Z-Boat 1800T - Trimble Edition

Заказать
Цена: по запросу

КОРАБЕЛЬ ДИСТАНЦІЙНОГО ГІДРОГРАФІЧНОГО СПОСТЕРЕЖЕННЯ Z-BOAT 1800T

КОМПЛЕКТАЦІЯ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНО ПРОДУКТИВНОЇ РОБОТИ

  1. Z-Boat Teledyne Oceanscience забезпечує неперевершену цінність та зручність для гидрографічних вишукувань, що проводять дослідження на мілені. Замість мобілізації судна чи розміщення людей на воді у небезпечній зоні, просто запустіть Z-Boat і почніть зйомку без зайвих трудовитрат, на підготовку судна та персоналу. Ехолот Z-Boat і GPS інтегровані з радіомодемною системою передачі даних, що дозволяє оператору в режимі реального часу спостерігати за пересувнням лодки на береговому ноутбуці.
  1. TELEDYNE Z-BOAT 1800-T, спроектований та виготовлений Teledyne Oceanscience.
  1. Z-BOAT 1800-T представляє собою безпілотний апарат для гидрографічних досліджень мілини з високим розширенням, що оснащений однопроміневим ехолотом Odom Echotrac E20 і курсовим приймачем Trimble BX992 GNSS з двома антенами. Кожен датчик інтегрований у компактний, портативний і економічний корпус. Співвідношення точного курсу та позиціонування / наведення Trimble у поєднанні з точними сонарами Teledyne забезпечує найкращий у своєму класі збір даних в складних умовах. Збирайте дані досліджень в раніше недоступних місцях. Обидва датчики також можуть бути зняті і встаановленні на інші транспортні засоби, щоб максимізувати можливості збору даних. Усі дані доступні для віддаленного перегляду у режимі реального часу, що дає оператору повний контроль та впевненість.
  1. Однопроміневий ехолот ECHOTRAC E20 компанії Teledyne Odom Hydrographic - це компактний та надійнй ехолот, призначений для будь-яких умов зйомки. Двоканальна функція надає вам гнучкість при зйомці з дуже мілкою глибиною до 1000 м за допомогою стандартного E20DC. Trimble BX992 забезпечує точний напрямок, підтримує усі доступні супутники та підтримує RTK (<2 см по осі Z). Пристрій займає мало місця, відрізняється меншою вагою і більшою стабільністю. Єдиний інтерфейсний дріт підтримує технологію Plug and Play та поставляється з опціями послеідовного порту, Ethernet и PPS.
  2. Програме забезпечення Trimble Marine Construction також дозволяє віддаленно спостерігати операції Z-Boat чи обробелні дані.

Гидрографическая Съемка, Z-Boat 1800T

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ Z-BOAT 1800T:

  • Точне позиціювання і навігація Trimble GNSS.
  • Система однопроменевої зйомки мілководних ділянок.
  • Простота у мобілізації та експлуатації.
  • Повністю автономна навігація за точками маршруту.
  • Стандартні чи высокошвидкісні (10 ктс) варіанти силових установок

Z-Boat 1800T це економічно ефективний метод досліджень. Ідеально підходить для небезпечних місць проведення досліджень.  Підвищена безпека та зниження вартості: замінює небезпечний огляд дайвером та багатокоштовний виїзд на досліднецькомц судні.

Z-Boat 1800T

Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок