TRIMBLE T10 TABLET з ПЗ SPS 900

Заказать
Цена: по запросу

КОНТРОЛЕР TRIMBLE TABLET T10

Основні переваги:

 1. Швидка і потужна обробка для підтримки вимогливих польових додатків і отримання високоякісних результатів, навіть поза офісом
 2. Розширена взаємодія з детализованою картою і растровими знімками завдяки великому 10.1-дюймовому дисплею високої роздільної здатності
 3. Повна підтримка програм дозволяє перенести офіс у полі
 4. Відсутність жорсткого диска HDD, який замінений твердотілим модулем пам'яті SSD
 5. Захищений форм-фактор і великий ресурс батареї забезпечують тривалу безперервну роботу в полі, навіть в несприятливих умовах
   

ПОВНОФУНКЦІОНАЛЬНА І ВИСОКОПРОДУКТИВНА ПОЛЬОВА ОБРОБКА ДАНИХ

 1. Польовий планшетний комп'ютер Trimble T10 Tablet надає переваги швидкої обчислювальної потужності і великого екрану для зручної роботи в полі. У поєднанні з інтегрованими GNSS можливостями Trimble T10 - це потужний захищений пристрій, створений для польових геодезичних робіт і збору ГІС-даних. У той же час він підтримує офісні додатки, що вимагають великих комп'ютерних ресурсів, забезпечуючи ефективну обробку даних на одній машині, без повернення в офіс.
 2. Trimble T10, призначений для безперервної роботи протягом усього дня, навіть в складних умовах, дозволяє професіоналам і фахівцям ГІС у різних сферах ефективно і надійно збирати і обробляти дані для аналізу і візуалізації на зручному більшому дисплею, з використанням останньої версії ОС Windows 10.

Швидка і потужна комп'ютерна обробка

 • Швидкодіючий і потужний процесор Trimble T10 дозволить вам без великої напруги впоратися зі складними польовими операціями. Швидка обробка карт, супутникових знімків і хмар точок, а також геопросторової польової інформації гарантує вам роботу без затримок з T10. Бережіть час і гроші, і будьте більш продуктивними, виконуючи свою роботу швидко, з високою деталізацією, збільшуючи цінність ваших даних.

Покращена візуалізація карт і даних за допомогою великого екрана

 • Незалежно від того, чи виконуєте ви збір геодезичних даних, польові перевірки і інвентаризацію активів, або збираєте атрибути, координати і багато іншого, широкий 10,1-дюймовий екран, добре видимий навіть при яскравому сонячному світлі, забезпечує легкий перегляд ваших даних. Більш висока роздільна здатність екрану забезпечує розширену взаємодію з картами, даючи точну інформацію, на основі якої приймаються точні рішення безпосередньо в полі.

Закінчене рішення "поле-офіс"

 • Зробіть поле своїм офісом і насолоджуйтеся використанням повних налаштувань додатків Windows на Trimble T10, де б ви не знаходилися. Підтримуючи операційну систему Windows 10, планшет хорошо працює з будь-яким сучасним додатком, який необхіден для завершення і обробки ваших польових задач без використання окремого портативного компьютера чи повернення в офіс.
 • Крім того, для закінченого рішення "поле-офіс" використовуються три типи програмного забезпечення: польове, таке як SCS900 SITE CONTROLLER, Trimble Access або Trimble TerraFlex, для збору даних, і офісне Trimble Business Center для обробки зібраних даних і створення високоякісних звітів, навіть перебуваючи в полі.

Тим не менш польовий комп'ютер Trimble T10 Tablet має можливість зв'язку з віддаленим офісом по бездротових каналах зв'язку Wi-Fi і 4G і Cirronet. Моделі T10 для цих каналів зв'язку розрізняються по місткості твердотільного модуля пам'яті SSD. У моделей Wi-Fi і Cirronet ємність SSD = 256 Гб, у моделі 4G - 512 Гб.

Щоденна робота у важких польових умовах

 • Головна відмінність польового комп'ютер Trimble T10 від побутових планшетів - це його міцність і надійність. Клас пиловологозахищенності Trimble T10 оцінюється як IP65, а ударо - і віброміцність - MIL-STD-810G за військовою шкалою США. Така надійність досягається, в тому числі, і за рахунок відсутності в комп'ютері обертових механічних елементів (Твердотільний модуль пам'яті замість жорсткого диска). T10 захищений від дощу, негоди, піску, екстремальних температур, а також від падіння з висоти віхи, гарантуючи збереження зібраних вами даних. А ємна батарея, з можливістю "гарячого перемикання", забезпечить надійну роботу протягом всього дня.
Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок