Trimble SPS785 GNSS-антена

Заказать
Цена: 0 грн.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА АНТЕНА TRIMBLE SPS785 GNSS

ДОСТУПНЕ І НАДІЙНЕ ПОЗИЦІОНУВАННЯ 

Легка і компактна інтелектуальна антена Trimble® SPS785 GNSS представляє собою повнофункціональний прймач GNSS, що вигідно відрізняється перевіреню якістю і точністю Trimble за порівняно невелику ціну, яка забезпечує більш швидку окупність інвестицій. SPS785 — це не коштовний пристрій, що дозволяє швидко виконувати зйомку місцевості, здійснювати навігацію до заданих пунктів, легко виконувати прості задачі позиціонування, а також записувати характеристики з атрибутами, зображеннями і показниками об“єму.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА АНТЕНА TRIMBLE SPS785 GNSS відрізняється простою експлуатацією і миттєво підвищує ефективність роботи в польових умовах топографів, дослідників, керівників дільниць і виконробів. Антена SPS785 розроблена з обліком новітніх технологій, що дозволяє виконуватигеодезичні роботи швидше, безпечніше і ефективніше.

 1. Більш висока ефективність сприяє суттєвому зменшенню витрат на персонал.
 2. Підтримка усіх супутникових систем забезпечує надійність прийому сигналів і дає можливість виконувати роботи в будь-якій точці світу.
 3. Запатентована система розміщення антены всередині захисної розбивочної віхи оберігає антену від руйнувань в наслідок механічних впливів.
 4. Висока точність, відсутність помилок, більш швидше і надійне виконання робіт.
 5. Можливість працювати впродовж усього робочого дня без значної втоми завдяки невеликій вазі і компактності конструкції.
 6. Система злагоджено працює з програмним забезпеченням і обладнанням Trimble Siteworks Positioning Systems, тому усі на робочому майданчику можуть використовувати одні і ті ж самі дані і працювати на одній платформі
 7. Програмне забезпечення Trimble Siteworks
  – Планшет Trimble T10
  – Контролер Trimble TSC7

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ

SPS785 представляє собою приймач GNSS нового покоління, що забезпечує високу ступінь експлуатаційної гнучкості. Ідеально пристосований для роботи на робочих майданчиках малогоі великого розміру, прймач SPS785 може використовуватися як високоточний рухливий GNSS приймач або як базова станція для інших операційз використанням системи GNSS, включаючи керування машинами. Використовуючи унікальну технологію відстеження і обробки з залученням усіх сигналів на базі Z-Blade GNSS, SPS785 забезпечує надійність і високу точність вимірювань в тяжких умовах будівельного майданчику в будь-якій точці світу.

 • Приймач УКВ 2 Вт, який встановлює користувач.
 • Підтримка усіх систем супутників, з повним використанням сигналів з усіх шести систем GNSS: GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS і SBAS.
 • Покращений алгоритм на основі GNSS.
 • Повністю незалежне відстеження сигналів GNSS і оптимальна обробка даних, включаючи рішення тільки GPS, тільки GLONASS або тільки BeiDou (автономно для повноцінної роботи служби кінематики реального часу RTK).
 • Новий варіант 240-канального 6G ASIC внутрішнього УКВ-радіоприймача.
 • Запатентована технологія Z-Blade для оптимальних характеристик GNSS.

Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок