Trimble RES 720

Заказать
Цена: по запросу

RES 720 - МУЛЬТИ-GNSS ТАЙМІНГОВИЙ МОДУЛЬ

RES 720 розроблений для генерування точного тимчасового імпульсу для синхронізації 4G/5G базових станцій або інших систем, що вимагають точного виводу імпульсів в секунду (PPS). На додаток до 1PPS, ICM 720 також забезпечує програмований вихід 10 МГц. Його корпус 19x19 мм для поверхневого монтажу робить його ідеальним для вбудовування в ваше хост-рішення. При роботі в режимі надвизначеного часу точність імпульсів в секунду (PPS) знаходиться в межах 5 наносекунд GNSS/UTC. Крім того, модуль синхронізації ICM 720 включає в себе багато стандартних таймінгових функцій Trimble, в тому числі алгоритм автономного контролю цілісності приймача часу (T-RAIM), автоматичну самооцінку і налаштування генератора за допомогою GNSS для забезпечення точної референцної частоти.

Високоточний таймінг і синхронізація життєво важливі для ефективної сьогоднішньої критичної мережевої інфраструктури для оптимізації і підвищення продуктивності мережі з метою покращення надання послуг. Спираючись на більш ніж 30-річний досвід Trimble, інновації і довгострокову прихильність ринку, модуль RES 720 являє собою недороге, просте у використанні, високоточне і надійне джерело GPS таймінгу для критично важливої інфраструктури в різних галузях промисловості, таких як 5G X-Haul, інтелектуальні мережі, центри обробки даних, промислова автоматизація і мережі SATCOM, а також послуги калібрування і програми для моніторингу периметра.

Завдяки інтегрованій технології Smart GNSS Assurance™ і вбудованим функціям безпеки, RES 720 пропонує провідне в гулузі економічне ріщення для пристроїв з відмовостійким таймінгом операторського класу. Він розроблен у у відповідності з умовами до гнучкості у відношенні термінів, встановлених Виконавчим наказом (EO) 2020 року для послуг позиціонування, навігації і таймінгу (PNT).

Модуль RES 720 компанії Trimble представляє собою двухчастотний (L1 и L5) таймінговий мультисистемний GNSS-приймач, який забезпечує один РЧ-вхід для всіх діапазонів GNSS для спрощення схеми хосту. Працюючий на основі технології Trimble Smart GNSS Assurance ™, таймінговий модуль забезпечує захист від перешкод і злому сигналів з автоматичним відкатом до доступних сигналів GNSS (від L1 до L5). Ці можливості і високоточна таймінгова служба дозволяють операторам відповідати суворим вимогам щодо часу для критично важливої інфраструктури, одночасно захищаючи мережеву синхронізацию від злому. Провайдери інфраструктурного обладнання і послуг отримують вигоду, інтегруючи высокоточні службы синхронізації в свої прилади і рішення, забезпечуючи при цьому безпечні і стійкі рішення для синхронізації критично важливої інфраструктури.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Наносекундна точність синхронізації (5 нс 1 сигма)
  • Двухдіапазонний (L1 и L5) модуль синхронізації для декількох сузірь GNSS
  • Захист від перешкод і спуфінгу за допомогою Trimble Smart GNSS Assurance
  • Розширені функції безпеки, включаючи безпечне завантаження, безпечний інтерфейс і T-RAIM
  • Підтримує стандартні галузеві протоколи, такі як NMEA і TSIP, для налаштування і керування.
  • Розширені можливості придушення перешкод, що викликані ефектом багатопроміневості, для виділення і обробки прямого сигналу
Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок