Trimble Mini-T

Заказать
Цена: по запросу

MINI-T GPS CLOCK BOARD - ВБУДОВАНА ПЛАТА GPS ГОДИННИКУ

  1. СТВОРЕНА ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ТОЧНОГО ЧАСУ І ЧАСТОТИ У ВАШІ ПРИСТРОЇ

Плата Trimble Mini-T - це новий рівень інтеграції GPS годинників, що представляють просте, економічне і високопродуктивне рішення від Trimble у сучасній мініатюрній формі. Mini-T - це компонент, що дозволяє забезпечити Ваші пристрої високоточним еталоном часу і частоти. Trimble створив Mini-T, використовуючи технологію годинників, перевірену у роботі з такими операторами стільникового зв'язку, як CDMA, WLL, WiMAX і з радіомовленням. У ній були використані новітні GPS технології, в комбінації з високоточним кварцевим осцилятором, що дають точність, наближену до точності атомних годинників.

  1. ЛЕГКА ІНТЕГРАЦІЯ І ВИКОРИСТАННЯ

Mini-T позбавляє від необхідності встановлення додаткової таймінгової плати, оскільки вона може бути вбудована в вашу плату, за рахунок чого економиться простір і енергія. Trimble інтегрував GPS приймач і таймінгову схему в одній панелі - ніяких додаткових GPS пристроїі не потрібно. Це означає, що Trimble запропонував рішення з меншим числом деталей, більш надійне і за меншу ціну. При подачі напруги, Mini-T автоматично виконує самотестування, і для початку виконання операції потребує всього один супутник. Таймінгові суперпакети (Timing Superpackets™) надають користувачу всю необхідну для основного пристрою таймінгову інформацію в зручному для використання форматі. Розроблений Trimble алгоритм T-RAIM (Time- Receiver Autonomous Integrity Monitor) надійно перевіряє супутникові сигнали, відкидаючи неточну інформацію, яка може вплинути на точність вихідного сигналу.

  1. ПЕРЕВІРЕНА НАДІЙНІСТЬ

За останнє десятиріччя Trimble виробив десятки тисяч GPS годинників, які продовжкють працювати із ріку в рік. Mini-T дає надійність і продуктивність, яка перевершить усі ваші очікування і забезпечить ваших клієнтів найбільш високоякісним GPS рішенням, можливим на сьогоднішній день. Mini-T GPS Clock Board дає на виході стандартний сигнал 10 МГц, але під замовлення може бути налаштована і на іншу частоту. Starter Kit також можливий, з метою оцінки.

Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок