Trimble ICM 720

Заказать
Цена: по запросу

ICM 720 - МУЛЬТИ-GNSS ТАЙМІНГОВИЙ МОДУЛЬ

ICM 720 розроблений для генерування точного тимчасового імпульсу для синхронізації 4G/5G базових станцій або інших систем, що вимагають точного виводу імпульсів в секунду (PPS). На додаток до 1PPS, ICM 720 також забезпечує програмований вихід 10 МГц. Його корпус 19x19 мм для поверхневого монтажу робить його ідеальним для вбудовування в ваше хост-рішення. При роботі в режимі надвизначеного часу точність імпульсів в секунду (PPS) знаходиться в межах 5 наносекунд GNSS/UTC. Крім того, модуль синхронізації ICM 720 включає в себе багато стандартних таймінгових функцій Trimble, в тому числі алгоритм автономного контролю цілісності приймача часу (T-RAIM), автоматичну самооцінку і налаштування генератора за допомогою GNSS для забезпечення точної референцної частоти.

Високоточний таймінг і синхронізація життєво важливі для ефективної сьогоднішній критичній мережевій інфраструктури для оптимізації і підвищення продуктивності мережі з метою покращення надання послуг. Спираючись на більш ніж 30-річний досвід Trimble, інновації і довгострокову прихильність ринку, модуль ICM 720 являє собою недороге, просте у використанні, високоточне і надійне джерело GPS таймінгу для критично важливої інфраструктури в різних галузях промисловості, таких як 5G X-Haul, інтелектуальні мережі, центри обробки даних, промислова автоматизація і мережі SATCOM, а також послуги калібрування і програми для моніторингу периметра.

Завдяки інтегрованій технології Smart GNSS Assurance™ і вбудованим функціям безпеки, ICM 720 пропонує провідне в галузі, економічне рішення для пристроїв з резервний таймінгом операторського класу. Він розроблений відповідно вимогам до гнучкості щодо строків, встановленими Виконавчим наказом (EO) 2020 року для послуг позиціонування, навігації та таймінгу (PNT).

Модуль ICM 720 компаниії Trimble представляє собою двухчастотний (L1 и L5) таймінговий мультисистемний GNSS-приймач, який забезпечує один РЧ-вхід для всіх діапазонів GNSS для спрощення схеми хосту. Працюючий на основі технології Trimble Smart GNSS Assurance ™, таймінговий модуль забезпечує захист від перешкод і зламу сигналів з автоматичним відкатом до доступних сигналів GNSS (від L1 до L5). Ці можливост і високоточна таймінгова служба дозволяють операторам відповідати суворим вимогам по часу для критично важливої інфраструктури, одночасно захищаючи мережеву синхронізацію вд зламу. Провайдери інфраструктурного обладнання і послуг отримують вигоду, інтегруючи високоточні служби синхронизації в свої прилади і рішення, забезпечуючи при цьому безпечні та стійкі рішення для синхронізації критично важливої інфраструктури.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Наносекундна точність синхронизації (5 нс 1 сигма)
  • Двухдіапазонний (L1 и L5) модуль синхронизації для декількох сузірь GNSS
  • Захист від перешкод і спуфінгу за допомогою Trimble Smart GNSS Assurance
  • Розширені функції безпеки, включаючи безпечне завантаження, безопечний інтерфейс і T-RAIM
  • Підтримує стандартні галузеві протоколи, такі як NMEA і TSIP, для налаштування і керування
  • Розширені можливості придушення перешкод, що викликані ефектом багатопроміневості, для виділення і обробки прямого сигналу
Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок