Система Паралельного Водіння Trimble Ez-Guide 250

Заказать
Цена: 60270 грн.

Автопілот Trimble Ez-Guide 250

Система паралельного водіння EZ‑Guide 250 має високоякісні функції управління початкового рівня при низькій вартості. Чудово підходить для виконання робіт на зернових культурах та робіт, що потребують субметровой точності позиціонування. Використовується для простих операцій водіння, полегшуючи виконання сільськогосподарських робіт в будь-якому сезоні.

ФУНКЦІЇ ТОЧНОГО ЗEМЛEРОБСТВА EZ‑Guide 250

  1. Ручне управління і картографування
  2.  Сумісність з системами автоматизованого водіння Trimble
  3.  Передача даних в офіс для аналізу через USB носій

ПРОСТОТА ВСТАНОВЛЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ

Завдяки кольоровому екрану, функціональним кнопокам і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, система EZ-Guide 250 дозволяє швидко отримувати доступ до ліній руху і карткам обробки і легко виконувати повсякденні сільськогосподарські роботи.

ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Відображення виду на поле зверху або перспективного виду система EZ-Guide 250 дозволяє легко визначити поточне місце розташування і раніше пройдений маршрут. Яскраві світлодіоди курсовказівника допомагають утримувати машину на маршруті.

СУПУТНИКОВЕ ПОКРИТТЯ ТА РІВНІ ТОЧНОСТІ

Система EZ-Guide 250 працює з супутниками GPS в будь-якій точці світу. Субметровая точність позиціонування досягається при використанні поправок SBAS – така точність ідеально підходить для сільськогосподарських робіт, що не вимагають високої точності.

СУМІСНІ СИСТЕМИ ВОДІННЯ з  EZ-Guide 250

Виконайте оновлення до підрулювальною системи Trimble EZ-Steer для створення повністю завершеною і простою в роботі системи управління.EZ-Guide 250

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ EZ-Guide 250
  • Компактний кольоровий дисплей з діагоналлю 10,9 см
  •  Окремі функціональні кнопки для кожної функції
  •  Міцна конструкція для повсякденного використання у полі
  • 15 вбудованих світлодіодів курсовказівника
  •  Високоякісний вбудований GPS приймач

 

КАРТОГРАФУВАННЯ ОБ'ЄКТІВ

Виконуйте картографування точкових, лінійних і площинних об'єктів на будь-яких полях. Гнучкість цієї функції дозволяє працювати на полях будь-якої форми і рухатися по будь-яких маршрутах, найкращим чином відповідаючим місцевості.

ФУНКЦІЇ АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ

Додайте підрулюючу систему Trimble EZ-Steer, що забезпечує просте керування машиною при виконанні сільськогосподарських робіт. Система EZ-Steer повертає рульове колесо за допомогою фрикційного ролика, сполученого з електроприводом, управління виконуєтьсяз дисплея. Легке встановлення і можливість перенесення системи EZ-Steer між різними типами машин дозволяють використовувати її на всіх етапах сільськогосподарського виробництва.

ОБМІН ІНФОРМАЦІЄЮ ТА ПЗ ДЛЯ ТОЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА

Виконайте передачу зібраних в полі даних в офіс за допомогою USB-носія. Використовуйте ці дані в ПЗ Farm Works Software для детального аналізу та ведення обліку вашої діяльності.

Система Параллельного Вождения Trimble Ez-Guide 250

Общий рейтинг
2,28
Оценок – 3
5
33%
4
33%
3
33%
2
0%
1
0%
test2 02-10-2021

test info 2

test4 02-10-2021

О товаре текст отзыва

test 02-10-2021

О товаре

Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок