Thunderbolt-E

Заказать
Цена: по запросу

THUNDERBOLT E - ВИСОКОТОЧНИЙ GPS ГОДИННИК ДЛЯ БЕЗДРОТОВИХ ІНФРАСТРУКТУР

  1. НОВІТНЯ ТЕХНОЛОГІЯ ДЛЯ GPS СИНХРОНІЗАЦІЇ

Точний GPS синхронізатор Thunderbolt останній з продуктів компанії Trimble, призначених для GPS синхронізації. Це вже п'яте покоління GPS синхронізаторів, яке характеризується 12-ти канальним GPS-приймачем, ланцюгом управління і високоякісним осцилятором, розміщеними на одній платі, що визначає підвищену надійність і ефективність інтеграції синхронізатора. Такий підхід робить Thunderbolt ідеальним рішенням для точної синхронізації часу в бездротовій індустрії. Крім того областями застосування Thunderbolt є синхронізація позиціонування E911 і максимізація пропускної здатності для місцевих безпровідних ліній зв'язку.

  1. ПЕРЕВАГИ МІКРОПРОЦЕСОРА THUNDERBOLT

Архітектура Thunderbolt порівняна з архітектурою систем, використовуваних для підтримки специфікації CDMA, що дозволяє використовувати Thunderbolt для синхронізації CDMA, цифрового стандарту для стільникових телефонів.

GPS синхронізатор Thunderbolt виводить опорний 10 МГц сигнал і 1 PPS сигнал з рішенням, що синхронізується до GPS або UTC часу. Опорний сигнал 10 МГц може використовуватися користувачами, яким необхідна субмикросекундна синхронізація. Мікропроцесор Thunderbolt виконує як функції GPS навігації, так і функції точного осцилятора. GPS приймач безпосередньо керується вихідним 10 МГц сигналом осцилятора, який калібрується по відношенню до вхідного GPS сигналу. Після чого відбуваються вимірювання часу та частоти, з їх подальшою передачею в алгоритм контролю частоти осцилятора.

  1. ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ ІНСТРУМЕНТ В БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ

Щоб забезпечити цілісність сигналу, для моніторингу супутників використовується алгоритм T-RAIM (Time-Receiver Autonomous Integrity Monitor). Використання антени Trimble Bullet III із синхронізатором Thunderbolt створює систему, яка надійно працює навіть в найнесприятливіших умовах. Система може бути легко відкалібрована для будь-якої довжини кабелю. Технологія високого рівня інтеграції і продуктивності робить точний GPS синхронізатор ідеальним інструментом для додатків тимчасової синхронізації.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Кварцевый осцилятор забезпечує чистий 10 MГц (1PPS) сигнал, що створює полосу пропускання максимальной
  • Суміщені GPS приймач і осцилятор зменшують розмір синхронізатора
  • Рентабельна продуктивність знижує вартість синхронізатора
  • Архитектура відповідає специфікації CDMA
Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок