Програмне забезпечення Trimble T4D WEB

Заказать
Цена: по запросу

Trimble 4D Control
Програмне забезпечення

Повне програмне забезпечення для моніторингу для спеціалістів з геодезії та будівництва

Практичні результати програмного забезпечення

T4D Control забезпечує автоматичне виявлення руху, що дозволяє фахівцям з геодезії та будівництва з упевненістю приймати обґрунтовані рішення. Налаштування оптичних, GNSS і геотехнологічних датчиків, керування даними моніторингу, використання геодезичних поправок, звітів, візуалізації і можливість поділитися результатами аналізу з іншими учасниками проекту.

Автоматичний перегляд

Програмне забезпечення Trimble 4D Control (T4D) для моніторингу в реальному часі забезпечує аналіз і візуалізацію руху, тому ви можете легко керувати одним або декількома об'єктами моніторингу. Це ядро проекту моніторингу, оскільки він контролює виміри, керує і аналізує дані та сповіщення, даючи дані, необхідні для прийняття вчасних рішень. Керування датчиками та інтеграцією даних: T4D об'єднує дані геопросторових та геотехнічних датчиків в єдине середовище для аналізу звітів. Геодезична обробка і вирівнювання: наповнюйте аналіз даних тахеометра і GNSS в режимі реального часу і з подальшим опрацюванням для отримання різних точок зору на моделі руху. Комплексний аналіз і візуалізація: T4D пропонує гнучкість і потужність для підтримки прийняття обґрунтованих рішень, надаючи декілька варіантів візуалізації даних, аналіз, що налаштовується і оновлення даних у режимі реального часу. Умовні сигнали тривоги та звіти: автоматизуйте планування і сповіщення звітів та сигналів тривоги, щоб забезпечити своєчасне сповіщення всіх зацікавлених сторін на об’єкті.

Програми

 версія T4D.

  • T4D пропонує чотири варіанти встановлення, адаптовані до різних вимог проекту спеціалізованих консультантів з моніторингу, геодезистів, будівельних компаній, операторів дамб і гірничних робіт. У міру зміни вимог проекту T4D можна модернізувати або додати додаткові сенсорні вузли в будь-який час.
  • T4D Access для напівавтоматичного моніторингу за допомогою роботизованих тахеометрів, де дані періодично збираються, а звітність і аналіз автоматизовані у T4D Web.
  • T4D Field — обробка, зберігання і налаштування даних автоматизованого тахеометра для інтеграторів, які використовують існуючу платформу звітності.
  • T4D Intermediate — це обробка, зберігання, налаштування та налаштування автоматизованих тахеометрів і GNSS для інтеграторів, які аналізують і створюють звіти за допомогою спеціального програмного забезпечення.
  • T4D Geotechnical - все, що вам потрібно для геотехнічних проектів моніторингу з легким встановленням сервера, який ідеально поєднується з датчиками та реєстраторами даних Trimble Geotechnical.
  • T4D Advanced - всі можливості платформи T4D для автоматизованого моніторингу з усіма геопросторовими і геотехнічними датчиками.
Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок