Програмне забезпечення Trimble Access

Заказать
Цена: по запросу

Програмно Забезпечення Trimble Access

 1. ЕФЕКТИВНА ПЕРЕДАЧА ДАННИХ 

Будь-які зміни в файлах, в полі або в офісі, можуть бути автоматично оновлені в реальному часі через Trimble AccessSync. Таким чином ви працюєте з високоточними данними. За допомогою програмного забезпечення Trimble Access передача данних виконується автоматично і безперервно.

 1. ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ В ПОЛІ

Оскільки доставка данних за допомогою п/з Trimble Access виконується одразу після закінчення польової роботи, геодезист польовик може надати відповіді на будь-яке питання камеральщика, знаходячись у полі і добре пам“ятаючи подробиці виконаної роботи, навіть якщо він поїхав з місця роботи, будучи впевненим в якості данних. Trimble Access також забезпечує передачу фотографій, для більш більш швидкої обробкиданних камеральщиком.

 1. ШВИДКА ОБРОБКА ДАННИХ

Як тільки данні будуть зібрані, їх можна буде синхронізувати через п/з Trimble AccessSync. Як тільки відбудеться оновлення данних, можна миттєво приступати до наступного етапу — обрабці данних.

 1. СИНХРОНІЗАЦІЯ ДАННИХ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

Програмне забезпечення Trimble AccessSync є вашим ключем до керування завантаженням і вивантаженням ваших файлів зйомки. При з“єднанні файли синхронізуються без затримок і перебоїв для ваших стандартних процесів обчислення. Програмне забезпечення Trimble AccessSync - це громадний прогрес над існуючими системами передачі даннних. Оскільки воно інтегровано в загальне програмне рішення для геодезії, то позбавляє від ручнго налаштування електронної пошти, проблематичного завантаження через FTP чи можливих помилок при диктуванні по телефону.

 1. ЗАХИЩЕНІСТЬ ДАННИХ

При автоматичній синхронізації за готовністю ви можете бути впевнені, що ваші данні захищені надійною і безпечною системою. Конфігуруєма под користувача ідентифікація забезпечить доступ до ваших файлів тільки для авторизованих користувачів. З Trimble Access ви маєте можливість перевірити і виправити будь-які данні. Ви можете при необхідоності отримати скоректовані вимірювання і відповіді на питання під час їх виникнення. Ви також оптимізовуєте віднімаючий багато часу процес перегляду польових данних і уникаєте непотрібної переробки роботи.

 1. РАЦІОНАЛІЗОВАНИЙ РОБОЧИЙ ПРОЦЕС

Вперше програмне забезпечення Trimble Access пропонує оптимізовані робочі процеси, які проведуть оператора крізь звичайні типи проектів, такі як зйомка доріг або тонелей.  Оптимізовані робочі процеси не тільки економлять ваш час. Вони також гарантують те, що усі бригади збирають і надають данні на основі єдиного набору стандартних процедур.

 1. ВПІЗНАНИЙ ІНТЕРФЕЙС

Програмне забезпечення Trimble Access побудовано на основі потужного програмного забезпечення Trimble Survey Controller, з урахуванням промислових стандартів, що використовуються серед геодезистів в усьому світі. Геодезисти, що мають досвід роботи з обладнанням і програмним забезпеченням Trimble, легко зможуть перейти на Trimble Access, швидко освоїти оптимізовані робочі процеси, використовувати вже створені набори данних, і різко підвищити свою продуктивність.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З ПЗ TRIMBLE ACCESS

 • Синхронізація данних в реальному часі
 • Безпека данних
 • Раціоналізований робочий процес
 • Безліч застосувань в різноманітних додатках
 • Впізнаний інтерфейс

Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок