Польовий контролер Trimble TSC7 с ПО Trimble SCS900

Заказать
Цена: 403030 грн.

 

Польовий контролер Trimble TSC7 (з програмним забезпеченням Trimble SCS900)

Trimble TSC7 - новий високопродуктивний польовий контролер, оптимізований для роботи з польовим програмним забезпеченням Trimble Access, постійно розширюючи свої функціональні можливості і вимагає все більше і більше ресурсів. Судячи з усього, з часом, TSC7 замінить в лінійці контролерів Trimble неабияк застарілий "по залізу" TSC3, який випускається з 2011-го року і вже з помітно насилу справляється з сучасними версіями польового ПЗ Trimble Access.

На відміну від свого попередника TSC3, Trimble TSC7 працює вже на десктопній ОС Widows 10 Pro, що дозволяє встановлювати на нього софт, з яким ви звикли працювати на своєму офісному або домашньому комп'ютері, будь то звичний вам веб-браузер, Microsoft Office чи будь-яке інше ПЗ сторонніх розробників.

Чотирьохядерний процесор Intel Apollo Lake-N4200 (64-біт) і 8 Гб оперативної пам'яті (LPDDR4), забезпечують контролеру TSC7 високу продуктивність при роботі з великими файлами проектів, комплексними зображеннями, хмарами точок та іншими 3D-даними. Для зберігання даних є 64 Гб вбудованої пам'яті, а для розширення пам'яті можна використовувати карти microSDXC об'ємом до 2 Тб.

Контролер має висококонтрастний, легко читаємий на сонці мультисенсорний екран з покриттям антивідблиску і діагоналлю 7" (дозвіл 1280x800 пікселів), який може керуватися пальцями або стилусом. Для любителів попрацювати взимку і в рукавичках, Trimble TSC7 має повну алфавітно-цифрову клавіатуру з підсвічуванням (розкладка QWERTY або ABCD) і налаштованим функціональними клавішами.

Пристрій оснащений різноманітними комунікаційними засобами і сенсорами, в числі яких:

 • Bluetooth v.2.1 + EDR и v.4.1
 • Bluetooth v.2.1 + EDR і v.4.1
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n вбудований LTE модем (карта MicroSIM)
 • камери - основна 8 Мп з автофокусом і спалахом, фронтальна - 2 Мп
 • вбудований GNSS
 • акселерометр
 • магнітометр
 • датчик освітленості.

Відсутній, для управління роботизованими тахеометрами, радіомодем 2.4 ГГц тепер реалізований у вигляді EMPOWER-модуля EM120. Цей модуль купується окремо і підключається до контролера при необхідності, так само є можливість підключати різноманітні додаткові пристрої, такі як зчитувачі RF міток, GNSS, ноутбуки та ін.

Корпус контролера Trimble TSC7 виконаний з посиленого скловолокном пластику. Пило - та вологозахищеність максимальна - IP68 (витримує занурення на глибину до 1 м протягом 2 годин). Заявлений діапазон робочих температур - від -20° до +60°С.

Живиться Trimble TSC7 від двох батарей ємністю 3150 маг і кожна має можливість "гарячої заміни". Середній час роботи від акумуляторів становить 5-7 годин, фактично від 4 до 7 годин, в залежності від налаштувань яскравості дисплея, задіяних засобів зв'язку, температури навколишнього середовища та ін

ПОЛЬОВЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ SCS900 SITE CONTROLLER
 

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 1. Швидке в освоєнні і легке у використанні програмне забезпечення, яке не потребує спеціальних геодезичних знань
 2. Мультиплатформеність: можливість інсталяції в контролер Trimble CU або TSC2 GPS приймача або електронного тахеометра, або в контролер CB430 системи управління будівельної машини
 3. Неперевершений інструмент для вимірювань на будмайданчику, розбивочних робіт і контролю за правильністю виконання проекту
 4. Використання в якості керуючого п/з для 3D систем управління будівельною технікою
 5. Сумісність з усіма GPS приймачами і електронними тахеометрами серій SPS

ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ НАД БУДМАЙДАНЧИКОМ

Програмне забезпечення Trimble® SCS900 Site Controller розроблено для проведення знімальних і розбивочних робіт на будівельних майданчиках, при розробці родовищ, захороненні сміття, рекультивації земель і т. п. Це легке у використанні програмне забезпечення допоможе будівельнику ефективно контролювати і оцінювати робочі процеси на будмайданчику, обходячись без послуг кваліфікованого геодезиста для обмірів або розбивочних робіт. Його легко вивчити і використовувати з позиціонуючими елементами Trimble: GPS приймачами або електронними тахеометрами, для отримання максимальної віддачі від обладнання і програмного забезпечення.

Ви можете використовувати SCS900 на будь-якій стадії будівництва для таких завдань:

 • Первоначальные измерения на стройплощадке и контроль уровней земли в процессе работы;

 • Топографическая съемка объектов стройплощадки;

 • Проверка уровня результирующей поверхности и толщины слоев уложенных материалов;

 • Вычисление объемов слоев уложенных материалов;

 • Разбивочные работы на стройплощадке под такие объекты как электрокабели, канализация, колодцы, задвижки труб и строения;

 • Контрольные измерения для отчетности и утверждения заказчиком.

 • Получение отметки точки в режиме реального времени и значения выемки / отсыпки до проектного уровня в любой точке объекта.

 • Цифровые планы в поле - отказ от рулонов бумажных чертежей.

 • GPS позиционирование на плане - возможность немедленного обнаружение своего местонахождения на плане.

 • Извлечение данных из цифровой модели, превышения, отсыпка/выемка, расстояния, площади, текущие объемы и т.п.
 • Початкові вимірювання на будмайданчику і контроль рівнів землі в процесі роботи;

 • Топографічна зйомка об'єктів будмайданчика;

 • Перевірка рівня результуючої поверхні і товщини шарів покладених матеріалів;

 • Обчислення об'ємів шарів покладених матеріалів;

 • Геодезичні роботи на будівельному майданчику під такі об'єкти як електрокабелі, каналізація, колодязі, засувки труб і будівлі;

 • Контрольні вимірювання для звітності та затвердження замовником.

 • Отримання відмітки точки в режимі реального часу і значення виїмки / відсипання до проектного рівня в будь-якій точці об'єкта.

 • Цифрові плани в полі - відмова від рулонів паперових креслень.

 • GPS позиціонування на плані - можливість негайного виявлення свого місцезнаходження на плані.

 • Витяг даних з цифрової моделі, перевищення, відсипання/виїмка, відстані, площі, поточні обсяги і т. п.

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ БУДІВЕЛЬНОГО ПОЗИЦІОНУВАННЯ

Розроблене спеціально для щоденних потреб дорожнього, промислового і житлового будівництва, програмне забезпечення SCS900 використовує спеціальні задачно-орієнтовані меню і звіти, які дають підказки оператору під час керування даними та виконання вимірювальних завдань на будмайданчику.

УПРАВЛІННЯ СКЛАДНИМИ ПРОЕКТАМИ ДОРОЖНЬОГО БУДІВНИЦТВА

SCS900 підтримує як прості, так і складні дорожні проекти, які містять повну геометрію направляючих ліній, зрівняння станцій, розширення дорожньої смуги і численні сполучення на перехрестях доріг, у рамках обраного робочого завдання.

Модуль розбивки доріг і укосів забезпечує єдине рішення для всіх етапів дорожніх розбивок - від трасування проектованої дороги до розбивки під верхній шар дорожнього покриття. До того ж, функції контролю ухилів дозволяють виконати перевірку відповідності фактичного положення проектному і контроль якості.

ШВИДКЕ ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ РОЗБИВКИ

Функція розбивки укосів дозволяє виконувати в полі розбиття складних укосів без попереднього обчислення їх в офісі. Це працює в реальних умовах будмайданчику, і може бути автоматично перераховано у разі необхідності внесення змін у проект, без втрат дорогоцінного польового часу.

ЗАКРИТТЯ ПРОЛОМІВ МІЖ ПОЛЬОВИМИ ТА ОФІСНИМИ ОПЕРАЦІЯМИ

SCS Data Manager дает возможность автоматически передавать и управлять данными между полем и офисом. Вы можете организовать, управлять и отслеживать все измерительные и разбивочные операции для множества бригад на различных строительных участках. Плюс к тому, можно выполнить предварительный просмотр полевых работ или проверить порядок работ и проектную информацию, прежде чем передать её полевым бригадам.SCS Data Manager дає можливість автоматично передавати і керувати даними між полем і офісом. Ви можете організувати, керувати і відстежувати всі вимірювальні та геодезичні операції для безлічі бригад на різних будівельних ділянках. Плюс до того, можна виконати попередній перегляд польових робіт або перевірити порядок робіт і проектну інформацію, перш ніж передати її польовим бригадам.

ВЕРСІЇ ДЛЯ РУЧНИХ КОНТРОЛЕРІВ І ДЛЯ TABLET-КОМП'ЮТЕРІВ

Програмне забезпечення SCS900 Site Controller є єдиним для всього сімейства систем позиціонування моделі проекту на будмайданчику (SPS) Trimble, але має дві версії:

Trimble SCS900 Site Controller - для польових водозащищенных контролерів типу TSC2 або CU, на операційній системі Windows Mobile

Trimble SCS900 Site Controller Tablet Edition (TE) - для інсталяції на лептопи, ноутбуки або "пігулки" комп'ютери. Версія Trimble SCS900 TE розрахована на великі екранні зображення, що дозволяє переглядати великі набори даних і управляти ними, що дуже зручно для контролю за процесом робіт (т. зв. система Site Supervisor - "Система Виконроба).

 

 

Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок