Оптичний нівелір NIVOLINE AL18-32

Заказать
Цена: 5730 грн.

Оптичний Нівлір NIVOLINE AL18-32

Оптичний нівелір AL18-32 NIVOLINE забезпечує точні вимірювання 1.5 мм на 1 км подвійного ходу. Нівелір оснащений відмінною оптикою зі збільшенням 32x і компенсатором з діапазоном ± 15', що дозволяє виконувати вимірювання у місцях, де штатив може вібрувати.

Нівелір AL18-32 NIVOLINE

Оптичний нівелір AL18-32 NIVOLINE забезпечує точні вимірювання перепаду висот. Нівелір оснащений відмінною оптикою, що гарантує гарну якість зображення. Компенсатор дозволяє виконувти вимірювання з встановленням на нестійкі поверхні у місцях, де штатив може піддіватися постійним вібраціям. Прилад стійкий до пилюки і води, завдяки чому його можна використовувати в складних умовах - в дощ або в запиленому середовищі. Нівелір призначений для геодезистів, дорожних працівників, будівельників, археологів.

 1. Точність вимірювань - завдяки чудовій оптиці (з 32-кратним збільшенням) нівелір здатний озабезпечити точність 1.5 мм на 1 км подвійного ходу і може бути використаний для всього спектру будівельних робіт. Зображення яскраве і чітке.
 2. Стійкість до вібрації - вбудований компенсатор автоматично вирівнює інструмент, таким чином спрощує роботу у місцях з нестійкими і вібруючими поверхнями (наприклад, будівельні майданчики). У прилода високий рівень захисту IP66.
 3. Мінімальна відстань до рейки - обладнання призначено для роботи з мінімальною граничною відстанню 1.0 метр. Нескінченні гвинти горизонтального кола дозволяють точно навестись на ціль, а круглий рівень з зафіксованим над ним дзеркалом дозволяє швидко привести прилад в робочий стан.
 4. Компактна конструкція - компактний і легкий корпус захищен від впливу зовнішнього середовища по стандарту IP66, що дозволяє використовувати інструмент при будь-яких погодних умовах.
 5. Стабільне і надійне оюладнання — вимірювальний прилад, що використовується на будівельних майданчиках, поддається найвимогливішим випробуванням на міцність. Працюючи в запилених приміщеннях і в складних умовах, оточений будівельною технікою, він повинен забезпечувати стабільну роботу - вірні вимірювання.

Стандартна комплектація:

 • Нівелір AL18-32 NIVOLINE - 1 шт.;
 • Салфетка для протирання оптики - 1 шт.;
 • Висок - 1 шт.;
 • Шпилька для юстувння - 1 шт.;
 • Шестигранник для юстування - 1 шт.;
 • Інструкція користувача - 1 шт.;
 • Транспортирувальний кейс - 1 шт.
Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок