Оптичний нівелір Nivel System N32x

Заказать
Цена: 6750 грн.

Оптичний нівелір Nivel System N32x забезпечує точні вимірювання 1.5 мм на 1 км подвійного хода. Нівелір оснащений високоякісною оптикою зі збільшенням 32x. Магнітний компенсатор з діапазоном ± 15', дозволяє проводити вимірювання навіть у місцях, де може вібрувати.

Оптичний нівелір Nivel System N32x забезпечує точні вимірювання перепаду висот. Нівелір оснащений високоточною оптикою, що гарантує гарну якість зображення. Магнітний компенсатор проводить вимірювання зі встановленням на нестійкі поверхні в місцях, де можуть бути вібрації штатива. Прилад має пило- і волого- захист, завдяки цьому можна використовувати - в дощ або сильно запиленому середовищі. Нівеліри призначені для геодезистів, дорожних працівників, будівельників, археологів.

 1. Точність вимірювань - завдяки чудовій оптиці (з 32-кратним збільшенням) нівеліри можуть забезпечувати точність 1.5 мм на 1 км подвійного ходу і можуть бути використані для всього спектру будівельних робіт. Зображення яскраве і чітке.
 2. Стійкість до вібрацій - вбудований магнітний компенсатор автоматично вирівнює інструмент, таким чином спрощує роботу в місцях з нестійкими і вібруючими поверхнями (наприклад, буд. майданчики). У прилода високий рівень захисту IP66.
 3. Мінімальна відстань до рейки - обладнання призначено для роботи з мінімальною граничною відстанню 0.3 метри, що дозволяє проводити нівелювання без необхідності зміни позиції. Нескінченні гвинти горизонтального кола дозволяють точно навестися на ціль, а круглий рівень з зафіксованим над ним дзеркалом дозволяє швидко привести прилад в робочий стан.
 4. Компактна конструкція - компактний і легкий металічний корпус захищений від впливу зовнішнього середовища за стандартом IP66, що дозволяє використовувати при будь-яких погодних умовах.
 5. Стабільне і надійне обладнання - вимірювальний прилад, котрий використовується на будівельних майданчиках, піддається найвимогливішим вимірюванням на міцність. Працюючи в запилених приміщеннях і в складних умовах, оточений будівельною технікою, воно повинно забезпечувати стабільну роботу - вірні вимірювання.

Стандартна комплектація:

 • Нівелір N32x - 1 шт.;
 • Салфетка для протирання оптики - 1 шт.;
 • Висок - 1 шт.;
 • Шпилька для юстування - 1 шт.;
 • Шестигранник для юстування - 1 шт.;
 • Інструкція користувача - 1 шт.;
 • Кейс для транспортування - 1 шт.
Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок