Оптичний нівелір Nivel System N24x

Заказать
Цена: 6180 грн.

Оптичний нівелір Nivel System N24x забезпечує точні вимірювання 2.0 мм на 1 км подвійного ходу. Нівелір оснащений високоякісною оптикою зі збільшенням 24x. Магнітний компенсатор з діапазоном ± 15', дозволяє проводити вимірювання в місцях, де штатив може вібрувати.

Нівелір Nivel System N24x

Оптичний нівелір Nivel System N24x забезпечує точні вимірювання перепаду висот. Нівелір оснащений високоякісною оптикою, що гарантує відмінну якість зображення. Магнітний компенсатор дозволяє виконувати вимірювання зі встановленням на нестійкі поверхні в місцях, де штатив може постійно вібрувати. Прлад стійкий до пилюки і вологи, завдяки чому його можна використовувати в складних умовах - в дощ або в сильно запиленому середовищі. Нівелір призначений для геодезистів, дорожних працівників, будівельників, археологів.

 1. Точність вимірювань - завдяки відмінній оптиціе (з 24-кратним збільшенням) нівелір здатний забезпечити точність 2.0 мм на 1 км подвійного ходу і може бути використаний для всього спектру будівельних робіт. Зображення яскраве і чітке.
 2. Стійкість до вібрацій - вбудований магнітний компенсатор автоматично вирівнює інструмент, таким чином спрощує роботу в місцях з нестійкими і вібруючими поверхнями (наприклад, будівельні майданчики). У прилода високий рівень захисту IP66.
 3. Мінімальна відстань до рейки - облпднання призначено для роботи з мінімальною граничньою відстанню 0.3 метра, що дозволяє проводити нівелювання без необхідності зміни позиції. Нескнченні гвинти горизонтального кола дозволяють точно навестися на ціль, а круглий рівень з зафіксованим над ним дзеркалом дозволяє швидко привести прлад в робочий стан.
 4. Компактна конструкція - компактний і легкий металічний корпус захищений від впливу зовнішнього середовища за стандартами IP66, дозволяє використовувати інструмент при будь-яких погодних умовах.
 5. Стабільне і надійне обладнання - вимірювальний прилад, який використовується на будівельних майданчиках, піддається найвимогливішим випробуванням на міцність. Працюючи в запилених приміщеннях і в складних умовах, оточений будівельною технікою, він повинен забезпечувати стабільну роботу - вірні вимірювання.

Стандартна комплектація:

 • Нівелір N24x - 1 шт.;
 • Салфетка для протирання оптики - 1 шт.;
 • Висок - 1 шт.;
 • Шпилька для юстування - 1 шт.;
 • Шестигранник для юстування - 1 шт.;
 • Інструкція користувача - 1 шт.;
 • Транспортувальний кейс - 1 шт.
Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок