Модульний приймач Trimble SPS855 GNSS

Заказать
Цена: по запросу

Trimble SPS855 GNSS модульний приймач
 

Гнучкий модульний приймач для вимірювань на будмайданчику Trimble SPS855 GNSS
 

Основні переваги:

 • Trimble SPS 855 GNSS приймач, що використовуэться у складі перманентної або полуперманентної базової станції, або в складі роверного комплекту для будівельних або морських систем позиціонування
 • Інтегрований 900-МГц радіомодем, не вимагає ліцензії на використання, або 450 МГц УКХ модем
 • Швидке щоденне налаштування параметрів базової станції натисненням однієї кнопки завдяки технології Autobase
 • Вбудована акумуляторна батарея, яка одночасно служить джерелом резервного живлення UPS
 • Можливість використання базового приймача в морських додатки
 • Точність 8 мм в плані і 15 мм по висоті в режимі RTK

Якщо вам потрібна надійна базова GNSS станція або добре захищений ровер, модульний приймач Trimble ® SPS855 GNSS дасть вам необхідну гнучкість для виконання всіх вимірювань на будівельному майданчику.

SPS855 оптимізований для використання в якості перманентної або полуперманентной базової станції, він забезпечить GNSS корекцію для вимірювань, що виконуються на будмайданчику і для керування будівельною технікою. Він також може служити в якості ровера, який може бути встановлений на автомобілі виконроба, і, при необхідності, легко перенесений на віху для перевірки ухилів, вимірювання на будмайданчику або виносу в натуру.

Універсальний приймач SPS855 може бути використаний в найрізноманітніших варіантах в системах будівельного і морського позиціонування, а також має безліч опцій модернізації.

У поєднанні з курсовим приймачем SPS555H, універсальний приймач SPS855 може використовуватися для високоточного позиціювання та курсоуказання на кранах, суднах і земснарядах, де надзвичайно важлива можливість позиціонування і орієнтації в реальному часі.

Можливості модернізації

Прийшовши на зміну SPS852, новий приймач SPS855 поєднує в собі гнучкість і надійність попередника з додатковими можливостями відстежувати сигнали супутників китайської навігаційної системи COMPASS і японської квазі-зенітної супутникової системи (QZSS). Можливість відстеження більшого числа супутників означає більш швидку ініціалізацію системи і більш надійну роботу в умовах наявності перешкод на шляху супутникових сигналів. Це також означає зниження часу простою системи в періоди, коли кількість видимих GNSS супутників обмежена.

SPS855 підтримує наступні супутникові системи позиціонування і джерела корекції:

 1. GPS, ГЛОНАСС, Galileo and Compass
 2. Безкоштовні супутникові системи корекції, такі як WAAS, EGNOS, MSAS, і QZSS
 3. Платні сервіси корекції: OmniSTAR™ VBS, XP або HP
 4. Високоточна корекція з базовою GNSS станцією (RTK)
 5. DGPS з використанням УКХ радіоканалу (RTCM)
 6. Virtual Reference Station (VRS)
 7. Trimble Internet Base Station Service (IBSS)
   

Надійність і простота використання

Приймач Trimble SPS855 складається з GNSS приймача і радіомодема, інтегрованих в одному корпусі, з можливістю вибору зовнішньої антени. Це дозволяє встановити приймач в безпечному місці, такому як кабіна автомобіля або рубка судна, що убезпечить його від впливу зовнішнього середовища. Менш цінна антена, може бути розташована в місці з широким оглядом неба і максимальним радіо покриттям.

Вам не потрібно бути експертом в області GNSS, щоб користуватися приймачем SPS855. Інтегрований 450 або 900 МГц радіомодем, не потребує ліцензування та інтерфейс програмного забезпечення Trimble SCS900 Site Controller роблять SPS855 простим у використанні, швидко встановлюються і більш продуктивні в роботі. Технологія Trimble Autobase™ означає, що будь-яка людина на робочому місці може виконувати щоденне встановлення базової станції одним натисканням кнопки.

Для більш повного налаштування та усунення несправностей web-інтерфейс приймача дозволяє оператору дистанційно перевіряти роботу базової станції, керувати доступом користувачів до її даних і налаштувати її. Немає необхідності у щоденних трудомістких і коштовних візитах до базової станції тільки для того, щоб запустити її в дію або для діагностики можливих проблем, які можуть виникнути. Повністю модернізований модульний GNSS приймач SPS855 може бути конфігурований різними способами.

Наприклад:

 1. Тільки, як базова станція
 2. Тільки, як ровер, з точністю SBAS, Location, або Precision Real-Time Kinematic (RTK)
 3. Гнучка конфігурація база/ровер з точністю Precision Real-Time Kinematic (RTK).

Курсовий приймач SPS555H

SPS555H - додатковий курсовий GNSS приймач, який використовується в парі з приймачем SPS855 для створення вектора, що зазвичай застосовується для високоточного курсоуказання.

Цей приймач використовується на суднах і транспортних засобах, коли потрібно створити парне рішення для позиціонування і курсоуказання. SPS555H виконаний на основі приймача SPS855, і має схожі з ним характеристики, але, в силу свого призначення, має обмежену функціональність. Зокрема, SPS555H може бути сконфігурований як тільки курсової приймач, але не як перманентна або мобільна база, і як ровер.

Використовуються антени

 • Для ровера (підтримка L1/L2/L2C/L5, ГЛОНАСС і OmniSTAR): Zephyr Model 2 або GA830 
 • Для бази (підтримка L1/L2/L2C/L5, ГЛОНАСС): Zephyr Geodetic Model 2
Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок