Контролер Trimble CU з ПЗ TrimbleSCS 900

Заказать
Цена: по запросу

Контролер Trimble CU з ПЗ TrimbleSCS 900

 

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Призначений для керування оптичної і GPS зйомками;
 • Додаткові можливості для зручності, ефективності і простоти роботи;
 • Чудові характеристики захищеності і надійності;
 • Набір різноманітних програм Trimble для роботи в полі;
 • Основний компонент системи Integrated Surveying.

СУЧАСНИЙ WINDOWS CE.NET ПРИСТРІЙ

Сучасний контролер Trimble CU являє собою знімну панель керування, яка спеціально призначена для роботи з GPS і оптичними системами Trimble. Операційна система Microsoft Windows CE.Net дозволяє вам встановити на контролер будь-яку польову програму Trimble на ваш вибір, а також інше необхідне програмне забезпечення, що працює під Windows CE.

ЗРУЧНА КОНСТРУКЦІЯ

Всі інноваційні можливості контролера Trimble CU служать для спрощення вашої польової роботи. Завдяки легко читабельним картам-підкладкам та веденню зйомки на кольоровому графічному дисплеї забезпечується високий рівень вірогідності і наочності даних. Для доступу до найбільш часто використовуваних функцій інструменту призначені спеціально виділені кнопки. Сенсорний екран дозволяє вам миттєво вибирати необхідні опції програмного забезпечення.

ВБУДОВАНА БЕЗДРОТОВА ТЕХНОЛОГІЯ BLUETOOTH

Вбудована зв'язок Bluetooth скорочує час на запуск системи, дозволяючи контролеру зв'язуватися з різним обладнанням Trimble без використання кабелів. При роботі контролера Trimble CU на рухомих GNSS-приймачах або тахеометри Trimble серії S система завдяки повній відсутності кабелів дуже зручна і проста у використанні.

ГНУЧКІ МОЖЛИВОСТІ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ

Виберіть для себе найбільш підходящий метод передачі даних. Використовуючи зовнішні модеми, наприклад, стільникові телефони з Bluetooth, ви можете відправляти і приймати файли через Інтернет прямо в польових умовах - для цього вам не потрібно повертатися в офіс. В офісі ж ви можете швидко передавати дані на комп'ютер за допомогою спеціального базового блоку для Trimble CU. У контролері Trimble CU також передбачені можливості USB і послідовного зв'язку. Дані можуть бути передані на комп'ютер або інший контролер Trimble CU, використовуючи інтерфейсний кабель, Bluetooth з'єднання, пристрій читання карт пам'яті CompactFlash або USB модулі флеш-пам'яті.

РОЗРОБЛЕНИЙ ДЛЯ РОБОТИ В ПОЛЬОВИХ УМОВАХ

Міцний контролер Trimble CU створений для роботи в складних польових умовах. Він відповідає стандарту IP55 і працює в діапазоні температур від -30° до +55°C. Він також витримує падіння на бетонну поверхню з висоти 1,0 м. Кольоровий дисплей і клавіатура мають підсвічування, дозволяючи працювати при недостатньому освітленні. Живлення контролера Trimble CU здійснюється або від батареї тахеометра, або від батарея встановленої на кронштейні. Кронштейн кріпиться на маркер для роботи в режимі Robotic або RTK вимірювань.

ОДИН КОНТРОЛЕР - ЄДИНА ПРОГРАМА, ЄДИНИЙ ІНТЕРФЕЙС І ЄДИНИЙ ФАЙЛ ПРОЕКТУ

Технологія Integrated Surveying дозволяє здійснювати керування GPS-апаратурою і оптичними інструментами з одного польового контролера. Користувачеві необхідно освоїти єдине польове програмне забезпечення. Після завершення польових вимірів передайте загальний файл проекту на комп'ютер, використовуючи або кабельне, або з'єднання Bluetooth. Процедура вимірів і передачі даних проста і зрозуміла.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 1. Провідник Windows Explorer
 2. Браузер Pocket Internet Explorer;
 3. Поштовий клієнт Inbox;
 4. Текстовий редактор Microsoft WordPad;
 5. Програма розпізнавання рукописного тексту Transcriber;
 6. Програвач Windows Media Player;
 7. Програма Microsoft ActiveSync;
 8. Засоби зв'язку з персональним комп'ютером;
 9. Дистанційна передача даних;
 10. Засоби перегляду файлів Microsoft Image і Word.

ІНТЕРФЕЙСИ І ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Trimble CU може бути встановлений на тахеометри Trimble S-серії, кронштейн для Robotic зйомки, кронштейн для GPS зйомки і в базовий блок. Для роботи з контролером Trimble CU призначена програма Trimble Access. Крім неї існує кілька регіональних рішень, наприклад TrimbleSCS 900.


Склад комплекту:

 1. Контролер Trimble CU
 2. док-станція
 3. кабель Hirose 6 pin to PC USB 2.5 м
 4. кабель Hirose 6 pin to USB m 0.18
 5. кабель живлення від мережі
 6. захисні плівки екрану 10 шт.
 7. керівництво користувача

ПОЛЬОВЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ SCS900 SITE CONTROLLER
 

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 1. Швидке в освоєнні і легке у використанні програмне забезпечення, яке не потребує спеціальних геодезичних знань
 2. Мультиплатформеність: можливість інсталяції в контролер Trimble CU або TSC2 GPS приймача або електронного тахеометра, або в контролер CB430 системи керування будівельної машини
 3. Неперевершений інструмент для вимірювань на будмайданчику, розбивочних робіт і контролю за правильністю виконання проекту
 4. Використання в якості керуючого п/з для 3D систем керування будівельною технікою
 5. Сумісність з усіма GPS приймачами і електронними тахеометрами серій SPS

ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ НАД БУДМАЙДАНЧИКОМ

Програмне забезпечення Trimble® SCS900 Site Controller розроблено для проведення знімальних і розбивочних робіт на будівельних майданчиках, при розробці родовищ, захороненні сміття, рекультивації земель і т.п. Це легке у використанні програмне забезпечення допоможе будівельнику ефективно контролювати і оцінювати робочі процеси на будмайданчику, обходячись без послуг кваліфікованого геодезиста для обмірів або розбивочних робіт. Його легко вивчити і використовувати з позиціонеючими елементами Trimble GPS приймачами або електронними тахеометрами, для отримання максимальної віддачі від обладнання і програмного забезпечення.

Ви можете використовувати SCS900 на будь-якій стадії будівництва для таких завдань:

 • Початкові вимірювання на будмайданчику і контроль рівнів землі в процесі роботи;

 • Топографічна зйомка об'єктів будмайданчика;

 • Перевірка рівня результуючої поверхні і товщини шарів покладених матеріалів;

 • Обчислення об'ємів шарів покладених матеріалів;

 • Геодезичні роботи на будівельному майданчику під такі об'єкти як електрокабелі, каналізація, колодязі, засувки труб і будови;

 • Контрольні вимірювання для звітності та затвердження замовником.

 • Отримання відмітки точки в режимі реального часу і значення виїмки / відсипання до проектного рівня в будь-якій точці об'єкта.

 • Цифрові плани в полі - відмова від рулонів паперових креслень.

 • GPS позиціонування на плані - можливість миттєвого визначення свого місцезнаходження на плані.

 • Вилучення данних з цифрової моделі, перевищення, відсипка/виїмка, відстань, площі, поточні об'єми і т.п.ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ БУДІВЕЛЬНОГО ПОЗИЦІОНУВАННЯ

Розроблене спеціально для щоденних потреб дорожнього, промислового і житлового будівництва, програмне забезпечення SCS900 використовує спеціальні задачно-орієнтовне меню і звіти, які надають підказки оператору під час керування данними і виконання вимірювальних задач на будмайданчику.

КЕРУВАННЯ СКЛАДНИМИ ПРОЕКТАМИ ДОРОЖНЬОГО БУДІВНИЦТВА

SCS900 підтримує як прості, так і складні дорожні проекти, які містять повну геометрію направляючих ліній, зрівняння станцій, розширення дорожньої смуги і численні сполучення на перехрестях доріг, у рамках обраного робочого завдання.

Модуль розбивки доріг і укосів забезпечує єдине рішення для всіх етапів дорожньої розбивки - від трасування проектованої дороги до розбивки під верхній шар дорожнього покриття. До того ж, функції контролю ухилів дозволяють виконати перевірку відповідності фактичного положення проектному і контроль якості.

ШВИДКЕ ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ РОЗБИВКИ

Функція розбивки відкосів дозволяє виконувати в полі розбивку складних відкосів без попереднього обчислення їх в офісі. Це працює в реальних умовах будмайданчику, і може бути автоматично перераховано у разі необхідності внесення змін в проект, без втрат дорогоцінного польового часу.

ЗАКРИТТЯ ПРОЛОМІВ МІЖ ПОЛЬОВИМИ І ОФІСНИМИ ОПЕРАЦІЯМИ

SCS Data Manager дає можливість автоматично передавати і керувати даними між полем і офісом. Ви можете організувати, керувати і відслідковувати усі вимірювальні і розбивочні операції для багатьох бригад на різних будівельних ділянках. Плюс к тому, можно виконувати попередній перегляд польових робіт чи перевіряти порядок робіт і проектну інформацію, перш ніж передати її польовим бригадам.

ВЕРСІЇ ДЛЯ РУЧНИХ КОНТРОЛЕРІВ І ДЛЯ TABLET-КОМП'ЮТЕРІВ

Програмне забезпечення SCS900 Site Controller є єдиним для всього сімейства систем позиціонування моделі проекта на будмйданчику (SPS) Trimble, але має дві версії:

Trimble SCS900 Site Controller - для польових водозахищених контролерів типу TSC2 чи CU, на операційній системі Windows Mobile

Trimble SCS900 Site Controller Tablet Edition (TE) - для інсталяції на лептопи, ноутбуки чи “таблеточні” комп'ютери. Версія Trimble SCS900 TE розрахована на великі екранні зображення, що дозволяє переглядати великі набори даних і керувати ними, що дуже зручно для контроля за процесом робіт (т.н. система Site Supervisor - “Система Прораба”).

Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок