GNSS система морського позиціонування Trimble MPS865

Заказать
Цена: по запросу

GNSS система морського позиціонування Trimble MPS865

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 1. Захищена конструкція для морського середовища
 2. Патентована GNSS технологія
 3. 480-канальне відстеження сигналів
 4. Двох-антенний GNSS вхід для визначення курсу, крену і тангажу
 5. Вивід сигналу 1 PPS для синхронізації з ехолотами
 6. OLED дисплей, клавіши і Web UI
 7. Опціонально вбудований приймально-передаючий радіомодем на частоті 450 МГЦ УКВ
 8. Стільниковий модем 3.5G
 9. Порти бездротового зв“язку Bluetooth і WiFi
 10. Сповіщення SMS і E-mail
 11. Технологія «Анти-крадій»
 12. Резервне копіювання RTK - Hot Standby
 13. RTK-мост для ретрансляції поправок
 14. 2 радіоканали канала MSS L-band

Trimble MPS865 – универсальний, высокозахищений і надійний супутниковий приймач.

 • Система GNSS для визначення місцеположення і курсу судна в режимі реального часу і з наступною обробкою для широкого спектра додатків морської зйомки і будівництва.
 • Маючи модульний форм-фактор, MPS865, є легко інтегруємим у велику кількість рішень, і може  використовуватися у якості бортового рухливого приймача (ровера), берегового наземного ровера, базової станції, а також у якості безперервно діючої референсної базової станції. Компактні розміри дозволяють встановлювати його у тісних приміщеннях на борту, при цьому, з економним споживанням енергії і мінімумом кабелів.
 • MPS865 підвищує зручність використання на перевантаженому морському будівельному майданчику, завдяки своїй мульти системності, можливостей стільникового зв“язку і підтримки радіомаяків. Опція мульти системності дозволяє не втрачати сигнали від навігаційних супутників, навіть при наявності безлічі перешкод для сигналі. На багатьох локаціях приймач може отримувати безкоштовну підтримку від морських радіомаяків типу «beacon». В комплекті з антенами GA830, приймач MPS865 може отримувати послуги коректуючих сигналів beacon, що забезпечують субметрову точність горизонтального позиціонування в багатьох частинах світу. Він завжди забезпечує точний курс, навіть без GNSS корекції.
 • MPS865 має вбудований стільниковий модем — тепер стало набагато простіше користуватися сервісами VRS, завдяки зв“язку через Інтернет або SMS повідомлення. Приймач також можна використовувати в якості точки доступу до данних на судні для завантаження проектних файлів чи для безпосередньої віддаленої підтримки.
 • Запатентована технологія, основана на GNSS, використовує усі доступні сигнали GNSS для забезпечення надійного позиціонування в режимі реального часу. Приймач MPS865 GNSS дозволяє підключити дві антени GNSS для точного визначення курсу.
 •  Конструкція MPS865 забезпечує безліч варіантів монтажу. В доповнення до широкого діапазону вбудованих опцій зв“язку, MPS865 має внутрішню з“ємну батарею, внутрішню пам“ять і додаткові набори аксесуарів для спеціальних застосувань. Приймач також сумісний з різними програмними рішеннями, включаючи програмне забезпечення Trimble Marine Construction і Trimble Siteworks. Погодостійкий, удароміцний корпус з литого алюмінію гарантує безпеку ваших інвестицій в екстремальних морських умовах, типових для морських проектних майданчиків чи базових станцій.


GNSS-приймач MPS865 забезпечує високоточне визначення курсу судна і позиції як при роботі в режимі реального часу, так і в режимі пост-обробки при виконанні широкого спектру морських досліджень і будівельних робіт.

Підтримка супутникових систем

Приймач MPS865 забезпечує прийом сигналів безлічі супутникових навігаційних систем, включаючи GPS Navstar, ГЛОНАСС, Galileo, BeiDou, QZSS і IRNS.

Вбудовані можливості комунікації

Приймач MPS865 предоставляє нові можливості для позиціонування морських суден і передачі інформації з використанням вбудованих модулів Wi-Fi, УКВ-модема, 3G-модема, Bluetooth, приймача дифпоправок від ККС, приймача дифпоправок від супутникових сервісів Trimble RTX і OmniSTAR.

Засоби застосування

 1. Модульна конструкція і гнучкий функціонал дозволяють використовувати його в якості судового приймача, берегової базової станції, базової станції безперервної дії (CORS)
 2. Вбудована функція визначення курсу за двома антенами, компактний розмір, мале енергоспоживання зручно використовувати цей приймач на малих плавзасобах, займаючи мінімум місця.

Робота в складних умовах

Завдяки підтримці безлічі супутникових систем застосування приймача MPS865 дає помітний виграш в продуктивності при використанні в морських будівельних проектах в умовах обмеженої видимості навігаційних супутників із-за різних конструкцій.

Підтримка сигналів ККС

При використанні сумісно з антенами GA830 приймач дозволяє приймати безкоштовні сигнали морських Контрольно-Коректуючих Станцій иі забезпечувати субметрову точність визначення місця судна, а також визначати курс з високою точністю навіть за відсутністю диференціальних GNSS-поправок.

Поправки і комунікації по інтернету

Приймач MPS865 має вбудований стільниковий модуль, що дозволяє отримувати поправки від базової станції через інтернет (IBSS), а також поправки від мережі VRS, взаємодіяти з приймачем через інтернет чи за допомогою SMS повідомлень, без використання зовнішнього GSM-модему. Користувачу необхідно всього лише встановити SIM-карту з активованим контрактом для доступу в інтернет. Прймач також може бути використовуватися як судова точка доступу до мережі інтернет, наприклад для віддаленого отримання файлу з проектною моделью чи для оперативної технічної підтримки.

Робота в режимі з пост-обробкою

 • При необхідності виконувати геодезичні роботи, що пов1язані з прив“язкою базової станції чи згущенням опорного обгрунтування на причалі, приймач дозволяє накопичувати данн у вбудовану пам“ять чи на зовнішній флеш-накопичувач.

Універсальність

Унікальний дизайн приймача MPS865 дозволяє монтувати його на судні різними способами. Додатково до широкого спектру комунікаційних можливостей, приймач оснащений вбудованим акумулятором для автономної роботи. Приймач сумісний з широким спектром морських програмних пакетів, включаючи ПЗ Trimble HYDROPro і Trimble Marine Construction.

Надійність

Всепогодний дизайн, компактний, удароміцний корпус дозволяє користувачу бути впевненим в безперервній роботі приймача в екстримальних морських умовах.

Області застосування

Приймач MPS865 ідеально підходить для встановлення на морських суднах вне залежності від їх розміра – від дронів з віддаленним керуванням (AUV) до великих дослідницьких суднів. Наявність модуля Ethernet і функції вивіду сигналу 1PPS дозволяє використовувати цей приймач сумісно з багатопроміневими ехолотами у складі промірних комплексів. Цей приймач признаяений для використання на спеціальних суднах під час будівельних робіт, включаючи земснаряди, екскаватори, кранові судна і т. п. всюди де потребується точна позиція і курс.

Ключеві особливості:

 • Робота в якості бази;
 • Робота в якості ровера;
 • Взаємозамінність бази і ровера;
 • Керування курсомі робота в якості рухливої бази;
 • Можливість роботи ровера в мережі VRS;
 • Міцна конструкція, створена для складних морських умов;
 • Запатентована GNSS технологія;
 • 480-канальне відстеження;
 • Двохантенні GNSS вводи для визначення курсу;
 • 1 PPS вивід (1 раз в секунду);
 • OLED-дисплей, клавіатура і веб-інтерфейс;
 • Опціональний внутрішній приймальнопередаючий УВЧ радіомодем 450 МГц;
 • Стільниковий 3,5G модем;
 • Bluetooth і WiFi комунікації;
 • СМС і електронна пошта сповіщень;
 • Технологія захисту від крадіжок;
 • Резервне копіювання RTK данних - гаряче резервування;
 • RTK міст для ретрансляції поправок;
 • 2 канала MSS L-band;
 • Частота оновлення положення ровера - до 20 Гц;
 • Необмежена максимальна відстань між базою і ровером;
 • Можливість отримання DGNSS поправок MSK Beacon;
 • Запатентований метод для відстеження закодованого GPS P (Y) сигналу;
 • Strobе корелятор для зменшення багатопутності GNSS сигналів;
 • 2-канальне відстеження SBAS (WAAS/EGNOS/MSAS/GAGAN).

Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок