Аерофотозйомка

Заказать
Цена: по запросу

Геодезична Аерофотозйомка Місцевості

ТОВ "Геопрактик" виконує геодезичну аерофотозйомку місцевості на основі якої виготовляються:

  • Виготовлення ортофотопланів місцевості з координатною прив“язкою в масштабах: 1:500; 1:1000; 1:2000
  • Виготовлення мап, планів місцевості в масштабах 1:500; 1:1000; 1:2000 в цифровому вигляді (оболочка за потребою Замовника) і на планшетах.
  • Виготовлення цифрових моделей місцевості (ЦММ), цифрових моделей рел“єфу (ЦМР), мап висоти, профілів рел“єфу.
  • Побудова 3D моделей місцевості.

Для здійснення зйомки мобільні бригади ТОВ "Геопрактик", виїдуть в будь-яку точку України чи СНГ в максимально стиснуті строки.

Для чого це потрібно? Яка рентабельність аерофотозйомки?

Необхідність використання данних аерофотозйомки у галузях:

  • ТЕЦ, ТЕС, АЕС, ГЕС, вугольні склади, металургічні комбінати, хімічні комбінати, збагачувальні комбінати - постійний облік об“єму сипучих речовин (вуголь, породні відвали, шлакові відвали), облік розходу, планування складів, складання проектів дренажу по данним аерофотозйомки. Проекти, що забезпечують вірне і точне розміщення будівель і споруд, а також зведення їх конструктивних і планувальних елементів у відповідності з геометричними параметрами і вимогами нормативних документів, контроль під“їзних шляхів і конструкцій.

  • ГОКи, кар“єри, розробка нових родовищ відкритого типу - планування порядку розтину родовища, контроль зсувних процесів на кар“єрах (дороги, борта кар“єрів, визначення небезпечних зон), винос у натуру кордонів горних і земельних відводів, планування зон відсипання відвалів, динамічний контроль вироблення, облік виробничості, облік об“єму здобутої сировини.

  • Лінійні комунікаційні об“єкти (газопровіди, шляхопровіди, лінії зв“язку, залазничні дороги, лінії ЛЕП) - контроль співвісності З/Д шляхів, плаування прокладання комунікацій по ортофотоплану в координатах, моніторинг і облік існуючих комунікацій, планування ремонтних робіт по данним зйомки, контроль зсувних процесів на З/Д насипах, проектування при будівництві розподільних станцій на газопроводах, зйомка високовольтних підстанцій.
Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок