Fj dynamics 3D система для екскаватора


3D система нівелювання для екскаваторів на борту має высокоточну технологію супутникового позиціонування у реальному часі (RTK) та сенсорні модулі на кожному плечі перелома стріли. 

Принципова схема роботи, що заснована на зчитуванні інформації з усіх датчиків нахилу розміщена на стрілі екскаватора, опирааючись на заздалегідь відкалібровані параметри основної віхи машини, мы миттєво отримуємо на консолі трьохвимірну інформацію про положення ковша у реальному часі. GNSS  приймач в свою чергу дає точні координати машини в глобальному просторі, за рахунок 2-х GNSS антен, отримання одночасно координатного і векторного рішення.

  1. 3д візуализація задач (віртуальні проектні лінії в поєднанні з реальними умовами на місцевості дозволяють операторам мати більш чітке уявлення про стан і виконання проекта)
  2. Легке створення робочого проекту (не обов“язково завантажувати складний проект, оператору або мастеру ділянки достатньо задати параметри глибини, нахилу, и зони роботи машини)
  3. Безпека (робота до 2-х хвилин при втраті супутникового сигналу, достатній запас часу для завершення поточної операциії)
  4. Позначення робочої зони машини в проекті (створення віртуального полігону для об“єктів з перешкодами чи обмежених просторів. Звуковий сигнал і візуальне відображення будуть інформувати оператора при виході з заданого кута повороту стріли чи перевищенні заданої висоти.)

Универсальний термінал (консоль керування) відібражає машину і робочий орган, відносно 3D проекта, показуючи об“єм виконаної роботи і роботи, що залишилася. 

  • точна робота у сліпих зонах
  • підвищує продуктивність у 4 рази 
  • оператор самостійно контролює точність роботи 
  • не потрібна додаткова геодезична підтримка
  • фіксація кута ковша по заданим параметрам 

Fj dynamics 3D Excavator Guidance System  дозволяє максимально ефективно використовувати ресурси екскаватора

 

робота на фіксованій глиубині                     

робота з площинами                                     

східчаста виїмка

 

робота з фіксованим нахилом                           

робота під водою                       

робота в складних умовах 

 

 

 

 

 

Общий рейтинг
0,00
Оценок – 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Оставить отзыв
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Возникли вопросы?
Звоните по телефону:

Или оставьте нам свой номер телефона. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


* - поля, обязательные для заполнения

* - поля, обязательные для заполнения

Оставить заявку на обратный звонок